Pazartesi , 6 Şubat 2023

3M Bilimi Hayatı Kolaylaştırıyor

“3M Bilimi” hayatı kolaylaştırıyor, nefes alırken bile.

rect-300x250Bilim, her geçen gün etrafımızdaki dünyayı daha da fazla etkiliyor. Günlük yaşamımızın her aşamasında, iş yerinde, evde, yolda, kısaca hayatın her anında bilim önemli bir rol oynuyor.

Günlük hayatın ve iş yaşamının daha iyi hale gelmesi için bilimden yararlanan şirketlerin başında 100.000 ayrı patente sahip olan 3M geliyor. “3M Bilimi. Hayatın her anında.™” başlığıyla sunulan yeni kurumsal marka kimliği, 3M’in birçok sektörü içine alan geniş faaliyet alanında bilime ve yaratıcılığa dayalı stratejisini vurguluyor.

Bilimin insan yaşamındaki önemine dikkat çeken ve günlük yaşamı iyileştirmeyi hedefleyen 3M, fikirleri ve içgörüleri, insanları ve ürünleri bir araya getirerek günlük yaşamı ve iş hayatını yeniden şekillendiriyor, 3M bilimi ve inovasyonu birleştirerek günlük hayatın her anını daha iyi bir hale getiren, insanların hayat kalitesini arttıran etkileyici çözümler sunuyor.

Pek çok sektör için ürünler ve çözümler geliştiren 3M, bilim ve inovasyona odaklanan yaratıcı ürünleriyle iş yaşamını çok daha güvenli hale getiriyor. Örneğin zor koşullar altında çalışan ve toz maskesi kullanması gereken işçilerin daha rahat ve güvenli nefes almasını sağlayan 3M Aura Toz Maskesi 9300+, 3M biliminin en göze çarpan ürünlerinden biri. 3M Aura Toz Maskesi 9300+, sadece iş sırasında rahat nefes almayı sağlamakla kalmıyor, günlük yaşamı da daha kaliteli hale getiriyor.

Ultra ince fiberlerden üretilen 3M Aura Toz Maskesi’nde, fiberlerin üzerindeki elektrostatik yükler, zararlı partikülleri çekerek havayı filtrelemeye yardımcı oluyor. Elektrostatik yüklü fiberler zararlı partikülleri o kadar iyi yakalıyor ki, toz ve partikül altında zorlu koşullarda çalışanlar ince bir maskeyle bile çok daha rahat nefes alıp verebiliyorlar. Zor koşullarda çalışanların rahatına katkı sağlayan 3M bilimi sayesinde geliştirilen ürünün üst paneli de rahat görüş imkanı sunuyor. Rahat nefes alan ve daha iyi gören işçi, maskesini çıkarmadan daha uzun süre ve daha hızlı çalışabiliyor ve bu da verimliliği artırıyor. En önemlisi de daha güvenli bir şekilde çalışma olanağı veriyor.

Tasarımı ve üretiminde kullanılan malzemelerle kullanan kişinin baş ve yüzünü rahatlatan 3M Aura Toz Maskesi 9300+, çok farklı yüz şekline ve ölçüsüne rahatlıkla uyum sağlıyor burun kısmı kolaylıkla ayarlanabiliyor ve güvenle takılabiliyor. Ffp 1-2-3 olmak üzere 3 seviye koruyucu seçenekleri olan ürünün hem ventilli hem de ventilsiz olanları bulunuyor.

3M Aura ürünü ile ilgili bilgi için: www.3M.com.tr/Aura9300

Tüm 3M güvenlik ürünleri için: www.3M.com.tr/guvenlik

Şuna da Göz Atın

Finans Sektörü Dijitalleşirken

Gittikçe dijitalleşen dünyada eski iş modelleri yerlerini dijital mecralara bırakıyorlar. Özellikle finans sektöründe bunun önemli …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.