Cumartesi , 28 Mart 2020

Yapı Fuarı İstanbul

1978’den bu yana düzenlenen Yapı Fuarı- Turkeybuild İstanbul, yapı sektörünün bütün bileşenlerini bir araya getiren en büyük ve en önemli “Yapı Fuarı” olma özelliğini sürdürmektedir. Düzenlendiği ilk yıldan günümüze kadar geçen sürede sektör profesyonellerinin verdikleri destek ve katkıyla her yıl büyüyerek katılımcı ve ziyaretçi sayısını arttırmayı başarmıştır. Bu özellikleriyle Doğu Avrupa, Orta Doğu ve Kuzey Avrupa’yı kapsayan bölgenin en büyük yapı fuarı olmak özeliğini taşıyan bu organizasyon aynı zamanda UFI ve TOBB tarafından da denetlenmektedir.

Her yıl düzenlenen bu etkinlikte uluslararası çapta iş forumları, yapı sektöründeki yeni açılımlar ve fırsatlar, yapı teknolojileri alanındaki yeni gelişmeler, son dönemde sektöre damga vuran girişimler, sürdürülebilirlik vb. konular ele alınmaktadır. Bununla birlikte ticaret hacmine katkı yapacak şekilde hem yurtiçi hem de yurtdışı alım etkinlikleri düzenlenmektedir. Ülke çapında sektörün tüm paydaşlarının birbiri ile etkin bir biçimde iletişime geçebilmesi, sektördeki tüm yeniliklerden haberdar olup takip edebilmesi, bu alandaki ticari faaliyetlerin artması amacıyla düzenlenen “Yurtiçi Alım Heyetleri Ziyaret Programı” bu fuarda gerçekleştirilen önemli etkinlikler arasında yer almakta.

Önümüzdeki yılın İstanbul Yapı Fuarı 8-12 Mayıs tarihleri arasında TÜYAP’ta gerçekleştirilecektir. Yapı sektöründe yeni ürünler ve iş ortaklıkları arayışı içerisinde olan grupların takvimlerinde bu etkinliğe yer vermesinde fayda var.

Şuna da Göz Atın

Kredi Kartında Yeni Dönem

2000’li yılları başından itibaren ciddi bir evrim geçiren Türk finans sektörü tüketicilere yönelik ürün gruplarında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.